Czytelnia Wiertarka za dychę

Wiertarka za dychę

Email Drukuj PDF

Chińczycy wyprodukują wszystko, nawet wiertarkę za 10 dolarów. Zamawiając dowolny produkt w chińskiej fabryce klient podaje cenę jaką zgadza się zapłacić za gotowy wyrób i po niedługim czasie odbiera swój towar. Wiadomo, że wiertarką za dychę raczej w betonie nie powiercisz i biedaczka rozsypie się po kilku dniach lub tygodniach użytkowania. Nic dziwnego, została wykonana z jakościowo gorszych materiałów niż jej odpowiednik z wyższej półki, którego wytworzenie kosztowało kilka razy tyle. Choć z zewnątrz oba narzędzia mogą nawet wyglądać identycznie, o ich prawdziwej mocy i jakości świadczy ich wnętrze.

Jeśli chcesz stać się skutecznym narzędziem w Bożych rękach, musisz zapłacić cenę adekwatną do jakości, którą chcesz osiągnąć.

Jezus poświęcił swoje życie nie po to byśmy nadal folgowali sobie i własnym zachciankom. W modlitwie, Słowie, służbie Kościołowi i ludziom kształtuje się nasze wnętrze: źródło prawdziwej wewnętrznej mocy i skuteczności. Możesz być oczywiście wiertarką za dychę, ale nie miej pretensji do Boga, że twoje życie nie ma smaku i nie jesteś szczęśliwy. Najlepsze wiertarki kosztują kilka, kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt tysięcy - one zawsze wykonają precyzyjnie każde zadanie. Bez względu na okoliczności i obrabiany materiał.

Tekst pochodzi z http://www.mor-pho.pl

Werset

Bo wszyscy, których prowadzi Duch Boży, są dziećmi Boga.
Rzym 8,14
 

Kontakt

Kościół Zielonoświątkowy
Zbór DOBRA NOWINA
43-460 Wisła - Nowa Osada
ul. Wyzwolenia 21A

tel: 33 855 13 10

email Redakcja

Copyright © 2021 KZ Dobra Nowina Wisła. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie MSB World